Čtyřgólový Jindra nasměroval áčko k prvnímu vítězství

* 24.8.2014
góly Santusu: 2., 50., 76. a 82. Horký Jindřich, 5. Koukola Miroslav, 30. Tvrdý Marek
ŽK: 70. Láznička Josef
Sestava: Štryncl - Hynk (78. Dřímal D.), Mach, Havelka (C), Střecha - Láznička, Pálka, Havlíček (65. Koukola J.), Koukola M. - Tvrdý (54. Holubář), Horký

Vstup do zápasu jsme měli výborný, když po krásné akci otevřel skóre Jindra už ve druhé minutě a o chvíli později zvyšoval na 2:0 z přímého kopu Míra Koukola. Po chybě v zadních řadách se podařilo hostům snížit, ale dvougólový náskok strhl zpět na naši stranu přesně umístěnou hlavičkou Marek Tvrdý. Po změně stran se do centru z pravé strany opřel z voleje Jindra a nechytatelnou ranou přidal čtvrtý gól. Zdálo se, že je jasno, ale pak se naše defenziva nepochopitelně rozsypala a rázem to bylo už jen o gól. Naštěstí vzal vše na sebe Jindra a po individuální akci zkompletoval hattrick. Necelých deset minut před koncem přidal svůj čtvrtý zásah a mohl přidat i pátý, ale zachoval se fér a po chybně odpískané penaltě míč z pokutového puntíku zakopl.